دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل یک دوربین مداربسته تحت شبکه با قابلیت پشتیبانی از استاندارد 67، در اندازه 220*353.4 mm با وزن 4.5 kg بوده و تصاویر را با رزولوشن 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته تحت شبکه اسپید دام از یک سنسور CMOS با قطر 1/1.9 اینچ و یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 6~180 mm بهره برده است. سیستم دید در شب این دوربین مداربسته اسپید دام تا 500 متر فاصله را پشتیبانی کرده و توان مصرفی آن 24 وات در حالت معمولی و 38 وات در حالت IR ON است. این دوربین مداربسته آی پی دارای کاهنده نویز دیجیتالی (Ultra DNR)، قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (WDR) و قابلیت Hi- (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) است. این محصول تصاویر را با کدک های H.264 و MJPEG و صدا ها را با کدک های G.711a، G.711mu، G.726 و AAC پشتیبانی می نماید. زوم این محصول در حالت اپتیکال 30 برابر و در حالت دیجیتال 16 برابر می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/1.9 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال |
| فاصله کانونی لنز | 6~180 mm |
| برد دید در شب | 500 متر |
| زوم | 30 برابر در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال |
| ورودی برق | 24 ولت از نوع AC |
| توان مصرفی | 24 وات در حالت معمولی و 38 وات در حالت IR ON |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت Ultra DNR / دارای قابلیت Hi- / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه دوربین مداربسته داهوا | 240*357 mm |
| وزن | 6.75 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.