در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل مجهز به ICR (فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز)، 3DNR (کاهنده نویز دیجیتالی)، WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف) و Starlight (نمایش رنگی تصاویر در تاریکی) بوده و از استاندارد IP66 نیز پشتیبانی می نماید. این دوربین مداربسته در اندازه 186*309 mm با وزن 3.5 kg تولید شده و یک دوربین مداربسته اسپید دام با فناوری است. این دوربین مداربسته از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 4.8~120 mm بهره برده و تصاویر نمایش داده توسط آن دارای 1920*1080 پیکسل رزولوشن می باشد. این محصول قادر است توسط ال ای دی های مادون قرمز خود دید تا فاصله 150 متری را در تاریکی پشتیبانی نماید. توان مصرفی این محصول 13 وات بوده و از 25 برابر زوم در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال نیز بهره برده است.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز | Varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 4.8~120 mm |
| برد دید در شب | 150 متر |
| زوم | 25 برابر در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال |
| ورودی برق | 24 ولت از نوع AC |
| توان مصرفی | 13 وات |
| ویژگی ها | مجهز به WDR / مجهز به 3DNR / مجهز به ICR / مجهز به استاندارد IP66 / مجهز به Starlight |
| اندازه | 186*309 mm |
| وزن | 3.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.