در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل SD1A203T-GN قابلیت تنظیم فیلم با استفاده از مرورگر وب و نرم افزار را دارد و امکان دستیابی به تصاویر واضح در نقاط با تضاد کنتراست بالا با بهره گیری از فناوری سخت افزاری WDR 120dB را برای شما فراهم می کند و مجهز به فناوری 3D-DNR جهت رفع نویز دیجیتال و بالا بردن کیفیت و شفافیت تصاویر و مجهز به فیلتر ICR به منظور بهبود کیفیت تصاویر در روز و شب است. این دوربین مداربسته اسپید دام داهوا دارای لنز موتورایز با فاصله کانونی 2.7 تا 8.1 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 15 متر پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته اسپید دام 2 مگاپیکسل مدل SD1A203T-GN دارای استاندارد امنیتی IP66 و IK08 بوده که جهت جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار به دوربین با دوام می باشد. این محصول در اندازه 128×63 mm و با وزن 0.49 kg تولید شده است و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. سنسور تعبیه شده در این مدل CMOS به قطر 1/2.8 اینچ می باشد و از رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080بهره می برد. این دوربین مداربسته قابلیت PoE+با استاندارد 802.3at را دارد و با ورودی برق 12 ولت DC با جریان 1.5 آمپر و توان مصرفی 7.8 و 10.5 وات به خوبی می تواند در دمای عملیاتی -30 تا 60 درجه سانتی گراد کار کند. این محصول از پروتکل های شبکه IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP,ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x پشتیبانی می کند. از دیگر قابلیت های این دوربین مداربسته می توان به BLC, HLC, WDR, Day/Night,Ultra DNR 2D/3D اشاره نمود. این دوربین مداربسته اسپید دام دارای حافظه رم 512 مگابایت، حافظه رام 128 مگابایت بوده و سازگار با سیستم عامل IOS, Android می باشد، همچنین از رابط RJ-45 (10/100Base-T) برای اتصال به شبکه بهره می برد. کدک فشرده سازی فیلم در این مدل H.265+/H.265/H.264+/H.264 و کدک های فشرده سازی صدا G.711a/G.711mu/G.726/AAC می باشد.
| اندازه | 128×63 mm |
|---|---|
| وزن | 0.49 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | خودکار/دستی |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 8.1 mm |
| برد دید در شب | 15 متر |
| قابلیت PoE+ | با استاندارد 802.3at |
| ورودی برق | 12 ولت DC با جریان 1.5 آمپر |
| توان مصرفی | 7.8W, 10.5W |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711mu/G.726/AAC |
| زوم اپتیکال | 3x برابر |
| ویژگی ها | BLC, HLC, WDR, Day/Night,Ultra DNR (2D/3D |
| استاندارد امنیتی | IP66 و IK08 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP,ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| سازگار با سیستم عامل | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.