در انبار موجود نمی باشد
دستگاه ان وی آر داهوا NVR4432-16P-4KS2 از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP,SNمگاپیکسلپشتیبانی می کند. این دستگاه ان وی آر با منبع تغذیه 100 تا 240 ولت DC با فرکانس 50/60 هرتز و برق مصرفی 13.7 وات به خوبی می تواند کار کند. ان وی آر NVR4432-16P-4KS2 در اندازه 440×411.1×76 mm و با وزن 4.7 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی به فروش می رسد. در این دستگاه ان وی آر از یک پورت RJ-45 با سرعت 10/100مگابیت در ثانیه، یک پورت USB2.0، یک پورت USB3.0، یک پورت RS232 و یک پورت RS485 برخوردار است. دستگاه ان وی آر مدل NVR4432-16P-4KS2 سازگار با گوشی های هوشمند iPhone, iPad و Android بوده و دارای 4 عدد هارد HDD با رابط SATA III و ظرفیت 6 ترابایت می باشد که با پهنای باند 200 مگابیت بر ثانیه قادر به انتقال داده ها می باشد. این دستگاه ان وی آر از رزولوشن های 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 پشتیبانی می کند و با کدک های H.265/H.264 صدا را فشرده سازی می نماید.
| نوع دوربین | Starlight IR PTZ دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور فیلم | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H) x 1080(V), 2 مگاپیکسلs |
| RAM/ROM | 1024M/128M |
| Scanning System | Progressive |
| الکترونیکی سرعت شاتر | 1/1s~1/300,000s |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 100m (328ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/دستی |
| IR LEDs | 6 |
| فاصله کانونی | 4.8 میلی متر~120 میلی متر |
| Max. Aperture | F1.6 ~ F4.4 |
| Optical Zoom | 25x |
| Focus Control | خودکار/دستی |
| Close Focus Distance | 100 میلی متر~ 1000 میلی متر |
| توان ورودی | DC 12V/3A, PoE+(802.3at) |
| توان مصرفی | 8 وات |
| Casing | Metal |
| اندازهs | 160*295 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته Net وزن | 4 kg |
| Gross وزن | 4.2 kg |
| اندازه | 440×411.1×76 mm |
| وزن | 4.7 kg |
| منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت DC با فرکانس 50/60 هرتز |
| ورودی دوربین ها | 4 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 1 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A،CVI ،CVBS،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 3MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
| قابلیت پشتیبانی از رزولوشن های | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| پهنای باند | 200 مگابیت بر ثانیه |
| کدک های فشرده سازی صدا | H.265/H.264 |
| رابط اتصال | 1xRJ-45 port (10/100مگابیت در ثانیه), 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, 1xRS232, 1xRS485 |
| هارد دیسک | 4 عدد هارد HDD با رابط SATA III و ظرفیت 6 ترابایت |
| برق مصرفی | 13.7 وات |
| سازگار با سیستم عامل | iPhone, iPad, Android |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد IEEE802.3at/af |
| خروجی | 1xHDMI, 1xVGA |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP,SNMP |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.