در انبار موجود نمی باشد
در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی به دوربین هایی که شکل ظاهری آن ها شبیه به گلوله است، دوربین مداربسته بولت می گویند. این نوع از دوربین در سیستم های نظارتی ساختمان برای محیط های خارجی استفاده می شود. دوربین مداربسته بولت داهوا مدل دارای فناوری بوده و از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره می برد. این دوربین مداربسته بولت دارای 4.7 وات توان مصرفی بوده و توسط LED های مادون قرمز خود، تصاویر را تا فاصله 40 متری در محیط های تاریک به نمایش در می آورد. ورودی برق این دوربین مداربسته 12 ولت از نوع DC بوده و در اندازه 80*70*70 mm و با وزن 0.41 kg تولید شده است. این دوربین مداربسته که مجهز به فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (3DNR) و قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (WDR) است، قادر خواهد بود تصاویر را با رزولوشن 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) به نمایش در بیاورد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 4.7 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 80*70*70 mm |
| وزن | 0.41 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.