در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-HDW1400مگاپیکسلدارای اندازهی برابر با Φ93.4*79.4 mm بوده و وزن آن 280 گرم می باشد. این محصول که یک دوربین مداربسته آنالوگ دام است، دارای لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm و میدان دید 84.8 درجه بوده و با بهره مندی از سنسور مادون قرمز، دارای قابلیت دید در شب با حداکثر فاصله قابل تشخیص 30 متر می باشد. این دوربین دام از رزولوشن 1440*2560 برخوردار بوده و خروجی های ویدیویی آن 1channel BNC, CVBS هستند. فریم ریت این مدل از دوربین 4 مگاپیکسلی داهوا به علت دارا بودن استاندارد فیلمی PAL برابر با 25 fps می باشد. فناوری ، انتقالی بدون وقفه و اختلال را در فواصل طولانی تضمین کرده و از انتقال 4 سیگنال صوت، فیلم، برق و داده از طریق یک کابل کواکسیال با حداکثر طول 700 متر برای ویدیوهای 4 مگاپیکسلی پشتیبانی می کند. بدنه این دوربین مداربسته که از آلومینیوم ساخته شده است، دارای درجه حفاظت IP67 بوده که نشان می دهد گرد و غبار را به خود جذب نکرده و مانع از نفوذ آب به داخل می شود. منبع تغذیه این محصول 12V DC بوده و توان مصرفی آن برابر با 3.2 وات می باشد.
| اندازه | Φ93.4*79.4 mm |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| توان مصرفی | 3.2 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| زاویه دید | 84.8 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد دید در شب | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.