در انبار موجود نمی باشد
برای سیستم های نظارتی داخلی و فضا های بسته می توان یکی از دوربین های مداربسته دام را از بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی تهیه نمود. این نوع از دوربین عموما به خاطر مقاومت کم خود در برابر شرایط آب و هوایی کاربرد غیر صنعتی دارد. دوربین مداربسته دام داهوا مدل نیز مناسب برای محیط های داخلی بوده و دارای فناوری است. این دوربین مداربسته تصاویر را با رزولوشن 1280*720 پیکسل (1 مگاپیکسل) به نمایش گذاشته و از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره می برد. این دوربین در اندازه 93.4*79.7 mm با وزن 0.35 kg تولید و دارای قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (DWDR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (2DNR) و فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR) است. توان مصرفی این دوربین مداربسته دام 2.5 وات و ورودی برق آن نیز 12 ولت از نوع DC می باشد. چراغ های مادون قرمز این محصول شما را قادر به ضبط و ثبت تصاویر در شب یا تاریکی مطلق تا فاصله 30 متری می نماید.
| ترمینال تلفن | 64 |
|---|---|
| ترمینال (SLT) تلفن تک خط | 64 |
| ترمینال تلفن سانترال تحت شبکه | 64 |
| ترمینال DSS کنسول | 8 |
| ترمینال سنسور اکسترنال | 16 |
| حداکثر خط شهری (ترانک) | 124 |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1280*720 پیکسل (1 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.5 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 93.4*79.7 mm |
| وزن | 0.35 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.