Box آنالوگ دوربین مداربسته هایک ویژن 2CC11A8P-A
اصطلاح باکس (Box) به معنای جعبه است. دوربین های باکس دوربین هایی با بدنه معمولا مستطیلی شکل و پلاستیکی هستند. با توجه به امکان لنز خارجی برای دوربین های باکس و کیفیت تصویر مناسب آنها, دوربین مداربسته صنعتی معمولا در کابردهای تخصصی تر از دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمانهایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد. دوربین های باکس به طور عمومی فاقد دید در شب IR هستند, اما Box دوربین مداربسته تصویر خیلی مناسبی از محیط در نور کم به شما خواهند داد که استفاده از آن را در محیطهای کم نور بسیار مناسب می کند.
صنعتی
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| استاندار امنیتی | IP67 |
| سایر مشخصات | BLC/3D DNR/ROI/ 120dB WDR، Mirco SD card 128GB |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| حداقل نور | 0.01 لوکس |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 10M/100M کابل شبکه Port |
| منبع تغذیه | DC12V PoE (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 12.9 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 186*309 میلی متر |
| وزن | 3.5 گرم |
| دوربین | |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| فاصله کانونی | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| حافظه RAM | برابر با 128 مگابایت |
| حافظه ROM | برابر با 16 مگابایت |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| فریم ریت | 20fps@3M |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45 |
| پروتکل های شبکه | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; QoS; UPnP; NT |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 10 تا 20 کاربر |
| گوشی موبایل قابل پشتیبانی | iPhone, iPad, Android Phone |
| ویژگی های دیگر | DWDR, 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| توان مصرفی | 3.7 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سایز سنسور دوربین مداربسته اسپید دام | 1/3 اینچ |
| سایز لنز دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | 4.5 تا 135 میلی متر |
| ورودی برق | 24 ولت AC 3 آمپر |
| دارای فرمت فشرده سازی | H.265/H.264 / MJPEG |
| استاندارد | 66 |
| POE | دارد |
| زوم دیجیتال | 30x |
| درگاه اترنت | RJ-45 (10/100Base-T) |
| قابلیت | WDR(120dB),Day/Night(ICR),3DNR,AWB,AGC,BLC |
| میکروفن | دارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | SD با ظرفیت 64 گیگابایت |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.