در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام بستچر مدل یک دوربین مداربسته تحت شبکه با قابلیت پشتیبانی از استاندارد 66 و ONVIF، با وزن 5.5 kg بوده و تصاویر را با رزولوشن 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته تحت شبکه اسپید دام از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 4.7-84.6 mm بهره برده است. سیستم دید در شب این محصول تا 200 متر فاصله را توسط LED های مادون قرمز خود پشتیبانی کرده و ورودی برق آن 12 ولت از نوع DC است. این دوربین مداربسته اسپید دام آی پی دارای کاهنده نویز دیجیتالی (3DNR) بوده و توان مصرفی آن نیز 25 وات است. زوم این محصول در حالت اپتیکال 18 برابر می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور دوربین مداربسته بستچر | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال |
| فاصله کانونی لنز | 4.7-84.6 mm |
| برد دید در شب | 200 متر |
| زوم | 18 برابر در حالت اپتیکال |
| ورودی برق | DC12V/4A |
| توان مصرفی | 25 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت 3DNR / پشتیبانی از استاندارد ONVIF / پشتیبانی از استاندارد 66 |
| وزن | 5.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.