در انبار موجود نمی باشد
آنالوگ دام دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE5512P-N-IRP
اصطلاح دام (دام) به معنای گنبد است. همانطور که از معنای نام این دوربین ها واضح است اصطلاح دام به شکل بدنه این دوربین ها دلالت دارد. دوربین مداربسته دام عموما کاربردهای غیر صنعتی دارند. بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین استفاده از آنها محدود به محیط های مسقف اداری، تجاری یا مسکونی می شوند.
| Style | داهوا دام دوربین مداربسته |
|---|---|
| Model Number | |
| Lens ( میلی متر) | اختیاری |
| Package وزن | 0.750kg |
| Package Size | 18cm x 18cm x 18cm |
| Technology | Infrared |
| برند Name | داهوا |
| Distance(m) | Max 30m |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی(W) | <5.6W |
| Sensor | CMOS |
| Alarm Action | FTP Photo,Email Photo,Local Alarm |
| اندازهs (L x W x D)( میلی متر) | 110X95 میلی متر |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| پشتیبانی شده Mobile Systems | iPhone OS,Symbian,Windows Mobile,Android |
| Connectivity | /شبکه Wired |
| پشتیبانی شده Operating Systems | Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Mac os,Windows 8 |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6، 2.8 و 6 mm |
| محدوده سرعت شاتر | 1/25(1/30) s to 1/50,000 s |
| اتصال لنز | M12 |
| تشخیص شب و روز | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 18 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| خروجی ویدئو | آنالوگ |
| میزان دید در شب | تا 20 m |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.