در انبار موجود نمی باشد
آنالوگ دوربین مداربسته دام هایک ویژن DS-2CE56C2P-VFIR3
دوربین های دام معمولأ با یک لنز با فاصله کانونی ثابت و یا یک لنز با فاصله کانونی متغیر ساخته شوند. از این دوربین ها معمولاً در سیستم های حفاظتی و مراقبتی در رستوران ها و لابی هتل ها استفاده می شود و این بدین خاطر است که دوربین های دام به نسبت ظاهر شیک و زیبایی دارند و در راستای هدف حفظ زیبایی ساختمان می توانند به خوبی با محیط اطرافشان در هم آمیزند و هماهنگ شوند. هم چنین از آن ها در انبار کالا و مغازه ها و محیط های تجاری و بازرگانی نیز استفاده می شوند.دوربین های سقفی یکی از محبوب ترین و مورد پسند ترین دوربین مداربسته ها می باشد به این دلیل که می توانند بر روی دیوار یا گوشه ای از سقف نصب شوند به طوری که تمامی کابل ها در داخل محفظه آن ها پنهان شده است.دوربین های دام با لنز های موجود در داخلش به صورت تو کار ساخته می شوند.
دام هایک ویژن
| اندازه دستگاه | 316x320x416 mm |
|---|---|
| وزن | 0.248 kg |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | TVI/CVI/A/CVBS |
| خروجی صدا | 1 ورودی |
| هارد دیسک | 2 عدد هارد D با رابط SATA |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 6 ترابایت |
| خروجی فیلم | MI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1040P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| توان مصرفی | 9 تا 42 وات |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| اندازه | 109×85.5 mm |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2560×1440) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| دمای عملیاتی | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711 |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| زوم اپتیکال | 20 برابر |
| ویژگی ها | قابلیت BLC, HLC, Day/Night, WDR, OSD |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | 1xRJ45 10M/100M Base-TX کابل شبکه |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, IPV4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, SSH |
| سازگار با سیستم | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), API |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264/H.264B/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| سازگار با | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.