در انبار موجود نمی باشد
یو پی اس ها منبع تغذیه بی وقفه برق هستند که برای تامین برق مورد نیاز تجهیزات برقی و پشتیبانی گیری استفاده میشود. یو پی اس آلفا 600VA دارای محدوده وسیع ولتاژ ورودی می باشند که این ویژگی باعث می شود این یوپی اس ها محافظ خوبی در شرایط های نامناسب برقی باشند. این سری از یو پی اس ها مجهز به ترانسفورماتور ایزوله برای محافظ کامل و جامع از اختلالات برقی می باشند، که برای تجهیزات حساس و دقیق متصل شده به این یوپی اس ها طراحی شده اند و نیازی به فضای اضافی برای ترانسفورماتور اضافه شده نمیباشد. همچنین قابلیت تحمل اضافه بار را نیز دارند. از طرفی دیگر در ورودی این یوپی اس ها ساختمان OVCD وجود دارد، باعث حفاطت تجهیزات داخلی خود یو پی اس در برابر نواسانات برق شهر می شود.
این دستگاه دارای سیستم تثبیت کننده ولتاژ خروجی است و قابلیت راه اندازی بدون برق شهر دارد. همچنین در زمان برگشت برق بصورت اتوماتیک شروع به کار میکند. در یو پی اس 600 وات آلفا یک عدد باتری 12 ولتی با ظرفیت 7 آمپر تجهیز گریدیده و مجهز به سیستم هوشمند مدیریت پیشرفته باتری است تا اختلالات موجود در باتری ها را اخطار داده و از خطرات ناگهانی جلوگیری بعمل می آورد. از دیگر مشخصات این دستگاه، داشتن نمایشگر ال سی دی است که با استفاده از نرم افزار قدرتمند مدیریت یو پی اس، تنظیمات مورد نظر را اعمال کرد.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره، طی ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید.
021-88860000
021-88312456
021-88861253
| تکنولوژی دستگاه | آفلاین |
|---|---|
| فاز | تکفاز |
| ظرفیت | 600VA/360W |
| ولتاژ نامی | 230VAC |
| محدوده ولتاژ | 170~280 |
| محدوده فرکانس | 50Hz یا 60Hz |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240Vac ± 10% |
| تعداد باتری | 1 عدد |
| سطح نویز | کمتر از 40dB |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.