در انبار موجود نمی باشد
مشخصات :
توان ۱ ~ 5 kVA
کنترل هوشمند تمام مایکروپروسسوری
سیستم تثبیت کننده ولتاژ خروجی
سیستم فیلترینگ EMI/RFI
قابلیت راه اندازی بدون برق شهر
راه اندازی خودکار در زمان برگشت برق
حفاظت تمام اتوماتیک
سیستم مدیریت پیشرفته باتری
نرم افزار قدرتمند مدیریت یو.پی.اس
قابلیت اتصال به ژنراتور
تست خودکار باتری
نمایشگر LCD
کاربری بسیار آسان
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| سنسور | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 5 تا 75 mm |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک هوشمند سازی | Support H.265+/H.264+ |
| پورت شبکه | دارد |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از قابلیت |
| اندازه | 165.9×290 mm |
| وزن | 2 kg |
| استاندار امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.0 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.