شرکت شارپ sharp ژاپن یکی از بزرگترین و قدیمیترین تولیدکنندگان ژاپنی پنل های خورشیدی است . شرکت شارپ در سال ۱۹۱۲ تاسیس شده و به زودی صد و چهارمین سالگرد خود را جشن خواهند گرفت. فلسفه و باور موسسین این کمپانی آن است که دیگران از این شرکت تقلید کنند.
شرکت شارپ ژاپن ۴۵ درصد سهم بازار ژاپن را در اختیار دارد و همچنین رهبر بازار در تعدد نوع گوشیهای موبایل در ژاپن میباشد.
کسب و کار این شرکت یادآور مرام و منش تجارت خانههای باستانی ژاپن بوده و تا حد زیادی بر پایه اخلاص، خلاقیت و کارهای دشوار بنا نهاده شده است. شرکت شارپ در بسیاری از زمینهها بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته میشده، ولی به دنبال بینالمللیسازی شرکت خود بوده است و همچنین در بازارهای خارجی نیز هدف خود را جذب موفقیتهای کلی قرار داده است.
شرکت شارپ در سال ۱۹۱۲ به عنوان یک کارگاه فلزکاری توسط مخترعی به نام «توکوجیهایاکاوا» (Tokuji Hayakawa) در اوزاکا تاسیس شد. هایاکاوا به نوآوری علاقه بسیار زیادی داشت و اولین اختراع او چفت قلاب بود. پس از سه سال، اختراع جدید او که یک مداد مکانیکی بود به پایان رسید.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.43 kg |
| جنس بدنه | Metal+Plastic |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.4 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264/H.264B/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) و (IEEE802.11b/g/n),50m(open field) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.