در انبار موجود نمی باشد
یوپی اس ها به گونه ای طراحی شده اند که همواره دو منبع انرژی وجود داشته باشد. یکی منبع انرژی اولیه (برق شهر) ودیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدارمیشود و به آن منبع ثانویه (باتری) گفته میشود.
– Dimensions; 177*392*211 mm
– Weight: 9.15 Kg
– Model یو پی اس: 1200VA(720w)
– Input Voltage: 220 VAC
– Input Voltage Range: 162-290 VAC
– Frequency: 50/60 Hz
– Output Voltage Range: 220 VAC
– Transfer Timer: 2-6 ms
– LED Display: Over Lod,Over Charge
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 80 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 241.8*90.4*90.4 میلی متر |
| وزن | 0.64 kg |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.8 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | مجهز به DWDR / مجهز به استاندارد IP67 |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| سایز سنسور | 1/2.8 اینچ |
| کیفیت فیلم | 2.1 مگاپیکسل |
| سایز لنز دوربین مداربسته بولت داهوا | 3.6 میلی متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.