مشخصات فنی باطری یو پی اس نیومکس مدل PNB 12650
ظرفیت: 12V 100AH
طول : 325 میلیمتر
عرض : 166 میلیمتر
ارتفاع : 175 میلیمتر
وزن : 21.1 کیلوگرم
طول عمر : 8-5
کشور سازنده : کره جنوبی
باتری یو پی اس های نیومکس باکیفیت و با طول عمر زیاد بوده که از نظر کارایی در سطح بالا و در آمپراژهای مختلف در بازار باتری موجود می باشد.
کمپانی “نیومکس” در سال ۱۹۷۹ در کشور کره جنوبی بر پایه تولید باتری های صنعتی تاسیس گردید. در سال ۲۰۰۲ به اخذ استانداردهای بین المللی باتری یوپی اس نائل شد.
کمپانی New max در حال حاضر با تولید اکثر مصارف باتری توانسته است ۴۳ درصد بازار کره جنوبی را در اختیار خود داشته باشد. نیومکس با رعایت استانداردهای بین المللی تولید کننده باتری در خارج در رده متوسط می باشد و بعد از سال ۲۰۱۲ اقدام به راه اندازی خطوط تولید بیشتر برای توسعه تولید و صادرات گرفته است. به خودی خود می توان گفت شرکت نیومکس یکی از برترین تولیدکنندگان باتری محسوب می گردد.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 96 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 256 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه | 128 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 5 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 89*96*194 mm |
| وزن | 0.69 kg |
| سری | |
| پارت نامبر | |
| ظرفیت | |
| رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256MB |
| سرعت چرخش دیسک | 7200 دور در دقیقه |
| حداکثر نرخ انتقال پایدار | 210MB/s |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 3072*2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 25 fps |
| برد دید در شب | 80 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.16 وات |
| قطر سنسور دوربین مداربسته داهوا | 1/2.8 اینچ |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.