کمپانی optima در سال ۱۹۷۲ توسط مک لند و جان ال دویت در کشور چین به ثبت رسید.فعالیت های اولیه این شرکت در زمینه تولید باتری های اتومبیل و موتور سیکلت و اکثر وسایل نقلیه بود که در سال های بعد با موفقیت های بدست آمده در زمینه تولید باتری های مذکور توانسته خطوط تولید های بدست آمده در زمینه تولید باتری اتومبیل برای اکثر تولید کنندگان خودرو در اروپا و آمریکا می باشد و در زمینه باتری های یو پی اس ارئه کننده باتری های با طول عمر متوسط فعالیت می نماید و در حال حاضر صادر کننده باتری سیلدلید اسید به ۴۶ کشور جهان می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080) |
| حافظه رم | 64 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, DHCP, DNS, IPV4, NTP, Multicas, ICMP, IGMP |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| سازگار با | IOS, Android |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 109×85.5 mm |
| وزن | 0.24 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.