شرکت چینی ABC در ۱۹۹۲ بنا گردید و باطری های یو پی اس این شرکت با طول عمر کم در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. که تولیدکننده اکثر باطری های مورد استفاده در صنعت می باشد از قبیل باتری های متال هیدرید، باتری سیلد اسید و باطری نیکل کادمیوم.
محصولات این کمپانی دارای استانداردهای بین المللی است و محصولات خود را به بیش از ۳۴ کشور جهان صادر می کند. کیفیت استاندارد و قیمت رقابتی باتری های تولیدی این شرکت باعث شده نام تجاری باطری ABC در چند سال اخیر بازار خوبی در ایران را به خود اختصاص دهد. باتری های تولید شده در کمپانی ABC برای مصارفی همچون صنعتی می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2688×1520) |
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66، پشتیبانی از HD-TVI/AH D/CVI/CVBS |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 244.1x79x75.9 mm |
| وزن | 0.815 kg |
| ظرفیت رم | 512 مگابایت |
| برق مصرفی | 12.6 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/AAC/G.722 /G.726/G.729/MPEG2-L2 |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حاقظه | Micro SD حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTPFilter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP67, IK10 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.