مشخصات فنی باتری یو پی اس راکت ESH 130-12
ظرفیت: 12V 100AH
طول : 550 میلیمتر
عرض : 167 میلیمتر
ارتفاع : 204 میلیمتر
وزن : 40.0 کیلوگرم
طول عمر : 12-8
کشور سازنده : کره جنوبی
کمپانی ” راکت ” در کشور کره جنوبی جهت تولید تجهیزات تغذیه و باتری تأسیس گردید و از همان ابتدای تأسیس تولیدات این مجموعه از لحاظ کیفیت و استانداردهای بین المللی، بالاترین سطح ممکن را در بین محصولات مشابه برخوردار بود.
شرکت Rocket با صادرات باتری های تولیدی باکیفیت به کشورهای اروپایی توانست رقیب سرسختی برای تولید کنندگان بزرگ باتری در کشورهای اروپایی گردد. در ضمن تولیدات این شرکت در زمینه تولید باتری برای وسایل نقلیه و همچنین تجهیزات نظامی را نیز شامل می شوند.
| نوع دوربین | Starlight IR PTZ دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور فیلم | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H) x 1080(V), 2 مگاپیکسلs |
| RAM/ROM | 1024M/128M |
| Scanning System | Progressive |
| الکترونیکی سرعت شاتر | 1/1s~1/300,000s |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 100m (328ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/دستی |
| IR LEDs | 6 |
| فاصله کانونی | 4.8 میلی متر~120 میلی متر |
| Max. Aperture | F1.6 ~ F4.4 |
| Optical Zoom | 25x |
| Focus Control | خودکار/دستی |
| Close Focus Distance | 100 میلی متر~ 1000 میلی متر |
| توان ورودی | DC 12V/3A, PoE+(802.3at) |
| توان مصرفی | 8 وات |
| Casing | Metal |
| اندازهs | 160*295 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته Net وزن | 4 kg |
| Gross وزن | 4.2 kg |
| اندازه | 165.9×290 mm |
| وزن | 2 kg |
| منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت DC با فرکانس 50/60 هرتز |
| ورودی دوربین ها | 4 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 1 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A،CVI ،CVBS،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 3MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| قابلیت پشتیبانی از رزولوشن های | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720,1024×768 |
| پهنای باند | 200 مگابیت بر ثانیه |
| کدک های فشرده سازی صدا | H.265/H.264 |
| رابط اتصال | 1xRJ-45 port (10/100مگابیت در ثانیه), 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, 1xRS232, 1xRS485 |
| هارد دیسک | 4 عدد هارد HDD با رابط SATA III و ظرفیت 6 ترابایت |
| برق مصرفی | 13.7 وات |
| سازگار با سیستم عامل | iPhone, iPad, Android |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد IEEE802.3at/af |
| خروجی | 1xHDMI, 1xVGA |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP,SNMP |
| جنس بدنه | فلزی با استاندارد امنیتی IP66 |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| روشنایی | 0.005Lux |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| بزرگنمایی | 16 برابر |
| شاتر | در دو حالت PAL و NTSC برابر با 1.1 تا 1/10,000 ثانیه |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.5 |
| فوکوس خودکار | خودکار / Semi-خودکارmatic / دستی |
| قابلیت چرخش | 360 درجه |
| فاصله دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | قابلیت WDR |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.