یکسوکننده های پل تریستوری در ولتاژهای نامی 24-48-110-220-400 ولت و جریان های نامی 20 تا 2000 آمپر جهت شارژ باطریهای (Lead-Acid) سرب اسیدی ، نیکل کادمیوم(Nickel-Cadmium) و Sealed Lead Acid –Maintenance Free جهت تامین تغذیه DC پستهای برق فشار قوی ، سیستمهای مخابراتی ، اتاق های کنترل و سایر مصارف صنعتی طراحی و ساخته میشوند و قادرند بدون وجود باطری ، بار مصرفی را با ریپلی کمتر از 1% ولتاژ خروجی و نویزی کمتر از 2 میلی ولت سازگار با منحنی سافومتریک تغذیه کنند .
امکانات و مشخصات فنی:
این باتری شارژها در دو نوع سینگل و دوبل به صورت تکفاز و سه فاز قابل ارائه می باشند.
– عدم حساسیت نسبت به چرخش فاز (R-S-T)
– امکان تقسیم بار Load Sharing بین دو شارژر موازی.
– زمان بوست قابل تنظیم
-دارای فیلتر ورودی EMC
– تنظیم جریان باتری و LOAD از 0 تا %110
– ریپل خروجی کمتر از 1% حتی در بار کامل
– با توجه به پردازش دیجیتال کمیات الکتریکی توسط میکرو کنترلر ، امکان مشاهده کلیه آلارمها و خطاها روی برد الکترونیک ، در تابلو یا رله های کنتاکت آزاد وجود دارد.
– دارای سیستم دراپر ولتاژ
– دارای نمایشگر LCD جهت نمایش پارامترهای سیستم
– دارای پورت RS232 جهت ارتباط با کامپیوتر
– طراحی دستگاه به صورت Front-Access
– دارای سیستم مانیتورینگ با کاربری آسان
– پایداری سیستم درشرایط سخت کارکرد
– ساخته شده مطابق استاندارد IEC و IPS و DIN41733
– کاربری و نگهداری آسان
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 5 مگاپیکسل 2592×1944 |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 6 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| فاصله کانونی | 2.8 تا 12 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.