توان: 600 وات
ولتاژ ورودی 12/24 ولت DC
ابعاد : 77×150×260 میلیمتر
وزن : 2 کیلوگرم
مدل : P600U
ویژگی ها:
شرکت اینورتر Carspa در سال 2004 در شهر ونژو چین که بزرگترین پایگاه تولید ولتاژ پایین برق است تاسیس شد. اینورتر کارسپا یکی از بزرگترین تولید کنندگان با فن آوری جدید که عمدتا در تحقیق تخصصی ، توسعه ، بازاریابی در چین فعالیت دارد . همچنین تولید اینورترهای هوشمند ، اینورترهای موج سینوسی ، یو پی اس و تقویت کننده های ولتاژ DC نیز در این شرکت انجام می شود.
شرکت اینورتر کارسپا دارای گواهینامه های ISO9001 , ROHS , CE-EMC/LVD , E-MARK , SONCAP می باشد . اینورتر Carspa در انواع ولتاژ و توان تولید می گردد.
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل(1920*1080) |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 100 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 164.7*70*71.6 میلی متر |
| وزن | 4.2 kg |
| جنس بدنه | فلزی |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 2.8 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | مجهز به DWDR / مجهز به استاندارد IP67 |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| سایز سنسور | 1/2.8اینچ |
| کیفیت فیلم | 2 مگاپیکسل |
| سایز لنز دوربین مداربسته بولت داهوا | 3.6 میلی متر |
| سایز لنز | 120 تا 4.8 میلی متر |
| وزن دوربین مداربسته بولت داهوا | 0.35 kg |
| اندازه دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | 160*295 میلی متر |
| سایر مشخصات | ضد آب با استاندارد IP66-دارای فناوری کاهش دهنده نويز دیجیتال- فناوری تنظیم نور و رنگ اپتیکال (WDR) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.