قابلیت کنترل میکروپروسسوری هر فاز به صورت مجزا به وسیله سه سروو موتور
استفاده از فیلتر جهت جلوگیری از نویز و پارازیت های لحظه ای در ولتاژ خروجی
دارای کلید Bypass جهت یکسره نمودن ورودی و خروجی در شرایط اضطراری
ولتاژ خروجی 380 ولت کاملا خطی و پیوسته بدون پرش و نوسان
دامنه اصلاح ولتاژ بسیار بالااز حداقل 280 و حداکثر 450 ولت
دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت اتصال کوتاه
شکل موج کاملا سینوسی در ولتاژ خروجی
میزان رطوبت مناسب دستگاه بین 40-90 درصد
قابل استفاده در تمام محیط (سرپوشیده و سر باز)
میزان بسیار ناچیز تلفات انرژی و راندمان 98%
بی سرو صدا بودن دستگاه جهت محیط های آرام
دارای سیستم Phase failure (قطع یک فاز)
جریان بی باری بسیار کم زیر 0/5 آمپر
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/3inch progressive scan CMOS |
| رزولوشن | 3MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 میلی متر |
| حداقل نور | 0.1 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 (10/100Base-T) Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, + (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 7.5 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | Φ70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| سایر مشخصات | BLC / HLC / DWDR، 3D DNR، Smart IR، Day/Night(ICR)، سازگار با گوشی موبایل اندروید و آیفون |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.