در انبار موجود نمی باشد
استابلایزر (stabilizer) دستگاهی که لوازم برقی منزل و یا محل کار شما را از خسارات ناشی از نوساتات برق و یا ولتاژ ورودی غیر مجاز مصون نگه می دارد. این دستگاه، نوسانات موجود در برق AC را به بهترین شکل کنترل می کند. این دستگاه محصولی از شرکت ایتالیایی اگزیم پاور است که مدل های متنوع با توان های متفاوتی دارد. در ادامه مطلب مشخصات استابلایزر سروو موتوری سه فاز اگزیم پاور 60KVA را بخوانید.
این دستگاه دارای بدنه فلزی بوده و با قابلیت های منحصر به فرد به نحوي طراحي و ساخته شده كه بخوبي مي تواند از دستگاه هاي الكترونيكي خانگي و اداري بویژه سيستم هاي كامپيوتري، در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر، خطرات ناشي از رعد و برق و غيره محافظت نمايد.
ترانس های اتوماتیک اگزیم پاور از وسایل برقی شما محافظت کرده و در نتیجه باعث افزایش طول عمر تجهیزات میشود. همچنین با مزایایی که دارد میزان نقص و خرابی وارده شده به وسایل برقی را کاهش میدهد. نویز، تداخل و رعد و برق را کاهش می دهد. از دستگاه الکتریکی در برابر افت ولتاژ و ولتاژ بیش از حد شبکه محافظت می کند. در شرایط اضافه بار و گرمای بیش از حد کار می کند. مصرف برق را کاهش می دهد، بنابراین در هزینه صرفه جویی می شود.
در صورتی که قبل از خرید و استعلام، مایل به مشاوره تلفنی با متخصصین فنی مجموعه بودید، همکاران ما همه روزه بغیر از ایام تعطیل رسمی از ساعات ۹ الی ۱۷ عصر از شنبه الی چهارشنبه در خدمت مشتریان هستند.
راه های ارتباطی در واتساپ:
۰۹۱۹۴۵۵۱۸۹۶ و ۰۹۱۰۴۶۰۹۳۹۳
شماره ثابت مجموعه:
۰۲۱۸۸۸۶۰۰۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۶۱۲۵۳
مطالب مرتبط:
| توان نامی | 60KVA |
|---|---|
| فاز | 3 فاز |
| ولتاژ ورودی | 277ولت تا 430 ولت |
| فرکانس ورودی | 50Hz , 60Hz |
| ولتاژ خروجی | 380V |
| شکل موج خروجی | سینوسی کامل |
| فرکانس خروجی | 50Hz |
| زمان اصلاح ولتاژ خروجی | کمتر از نیم ثانیه با ازای 10 درصد تغییر ولتاژ در ورودی |
| محافظت ها | Over Voltage , Under Voltage , اضافه بار , دمای بالا |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.