مشخصات فنی باتری یو پی اس NEWMAX مدلPNB 12400
ظرفیت: 12V 42AH
طول : 197 میلیمتر
عرض : 166 میلیمتر
ارتفاع : 170 میلیمتر
وزن : 13.1 کیلوگرم
طول عمر : 8-5
کشور سازنده : کره جنوبی
باتری یو پی اس های نیومکس باکیفیت و با طول عمر زیاد بوده که از نظر کارایی در سطح بالا و در آمپراژهای مختلف در بازار باتری موجود می باشد.
کمپانی “نیومکس” در سال ۱۹۷۹ در کشور کره جنوبی بر پایه تولید باتری های صنعتی تاسیس گردید. در سال ۲۰۰۲ به اخذ استانداردهای بین المللی باتری یوپی اس نائل شد.
کمپانی New max در حال حاضر با تولید اکثر مصارف باتری توانسته است ۴۳ درصد بازار کره جنوبی را در اختیار خود داشته باشد. نیومکس با رعایت استانداردهای بین المللی تولید کننده باتری در خارج در رده متوسط می باشد و بعد از سال ۲۰۱۲ اقدام به راه اندازی خطوط تولید بیشتر برای توسعه تولید و صادرات گرفته است. به خودی خود می توان گفت شرکت نیومکس یکی از برترین تولیدکنندگان باتری محسوب می گردد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | DC48V/1.25A |
| توان مصرفی | 4 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 260*224.9*47.6 mm |
| وزن | 0.8 kg |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 4 کانال |
| پورت | تعداد 4 |
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
| اندازه سنسور | 1/4 اینچ |
| فاصله کانونی | 4 و 6 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.