مشخصات فنی باتری یو پی اس نیومکس مدل PNB 1272
ظرفیت: 12V 7.2AH
طول : 151 میلیمتر
عرض : 65 میلیمتر
ارتفاع : 95 میلیمتر
وزن : 2.4 کیلوگرم
طول عمر : 8-5
کشور سازنده : کره جنوبی
باتری یو پی اس های نیومکس باکیفیت و با طول عمر زیاد بوده که از نظر کارایی در سطح بالا و در آمپراژهای مختلف در بازار باتری موجود می باشد.
کمپانی “نیومکس” در سال ۱۹۷۹ در کشور کره جنوبی بر پایه تولید باتری های صنعتی تاسیس گردید. در سال ۲۰۰۲ به اخذ استانداردهای بین المللی باتری یوپی اس نائل شد.
کمپانی New max در حال حاضر با تولید اکثر مصارف باتری توانسته است ۴۳ درصد بازار کره جنوبی را در اختیار خود داشته باشد. نیومکس با رعایت استانداردهای بین المللی تولید کننده باتری در خارج در رده متوسط می باشد و بعد از سال ۲۰۱۲ اقدام به راه اندازی خطوط تولید بیشتر برای توسعه تولید و صادرات گرفته است. به خودی خود می توان گفت شرکت نیومکس یکی از برترین تولیدکنندگان باتری محسوب می گردد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | آلومینیومی |
| سنسور | 1/2.8inch progressive scan CMOS |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| استاندار امنیتی | IP67 |
| سایر مشخصات | BLC/3D DNR/ROI/ 120dB WDR، Mirco SD card 128GB |
| رزولوشن | 4MP |
| لنز | varifocal |
| حداقل نور | 0.01 لوکس |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 10M/100M کابل شبکه Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, + (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 12.9 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 145 × 105 × 105 mm |
| وزن | 1.035 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.