در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل SD49225T-HN-S2 از پروتکل های IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS,SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour و 802.1x پشیتیبانی می کند. این دوربین مداربسته در اندازه 160×295 mm و وزنی برابر با 4 kg در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. این محصول دارای استاندارد امنیتی IP66 برخوردار است و مقاوم در برابر گرد و غبار است و در محیط های بیروین و شرایط آب و هوایی نامساعد بسیار پرکاربرد است. این دوربین مداربسته اسپید دام دارای رزولوشن 12 مگاپیکسل 1920×1080 بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ می باشد. دوربین مداربسته اسپید دام داهوا SD49225T-HN-S2 مجهز به لنز معمولی با فاصله کانونی 4.8 تا 120 mm بوده و تا شعاع 100 متر دید را در تاریکی پشتیبانی می کند. این محصول دارای ورودی برق 12 ولت DC با قابلیت PoE+ 802.3af بوده و با توان مصرفی 13 وات به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته اسپید دام داهوا با کدک های H.265/H.264 / MJPEG تصاویر را فشرده سازی می کند و با کدک های G.711a/G.711Mu/G.726/AAC صدا را فشرده سازی می نماید. از دیگر قابلیت های این دوربین مداربسته می توان به Day/Night, BLC / HLC / WDR(120dB) اشاره نمود. حافظه رم در این مدل 1024 مگابایت و حافظه رام 128 مگابایت بوده و از شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 64 گیگابایت برخوردار است. این دوربین مداربسته از پروتکل های شبکه IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS,SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour,802.1x بهره می برد و سازگار با سیستم عامل های iPhone, iPad, Android, Windows Phone می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| اندازه | 160×295 mm |
| وزن | 4 kg |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 12 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | معمولی |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC با قابلیت PoE+ 802.3af |
| توان مصرفی | 13 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 64 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264 / MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| شبکه بیسیم وای فای با استاندارد | IEEE802.11b/g/n |
| ویژگی ها | PoE, Day/Night, BLC / HLC / WDR(120dB) |
| حافظه رم | 1024 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS,SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour,802.1x |
| سیستم عامل سازگار | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| سازگار با | ONVIF,PSIA,CGI |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.