در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مدل از فناوری در بازار دوربین مداربسته بهره می برد، که فناوری مخفف High Definition Composite Video Interface در دوربین های مداربسته یک فناوری فیلمی است که در جهت ارتقا کیفیت فیلم در دوربین های آنالوگ ابداع شده و ابداع کننده اصلی فناوری شرکت داهوآ بوده که با پیاده سازی این فناوری بر روی این دوربین های آنالوگ کیفیت تصاویر به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده است. شایان ذکر است بدانید این محصول از نوع بولت بوده که برای محیط های بیرونی بسیار مناسب می باشد. دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند و با توجه به ضد آب بودن بدنه این دوربین ها و شکل ظاهریشان برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند. این دوربین مداربسته آنالوگ بولت داهوا از رزولوشن 8 مگاپیکسل بهره می برد که نسبتا کیفیت فیلم بسیار بالایی دارد و میزان برد در شب آن به بالای 80 متر می رسد که این محصول می تواند انتخاب خوبی برای سازمان های دولتی و خصوصی باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2160*3840 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.7 mm |
| فریم ریت | 15 fps |
| برد دید در شب | تا 80m |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 90.4*90.4*244.1 mm |
| وزن | 0.76 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.