دیجیتال Video Recorder یا دی وی آر DVR دستگاهی است که تصاویر را به صورت دیجیتال از دوربین مداربسته بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسک ها ذخیره می کند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاست های ویدئویی را داشتند، را فراهم می آورند. دی وی آر ها مخصوص کار با دوربین های مداربسته آنالوگ می باشند.
| داهوا DVR Main Processor | Embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| Video Input | 32 channel, BNC |
| Audio Input | 16 channel, BNC |
| Audio Output | 1 channel, BNC |
| Audio Two-way Talk | 1 channel Input,1 channel Output, BNC |
| Display Interface | 2 HDMI, 1 VGA, 1 TV |
| Display رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Display Split | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Privacy Masking | 4 rectangular zones (each دوربین مداربسته) |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| کابل شبکه | RJ-45 port (10/100M/1000M) |
| شبکه Functions | HTTP, IPv4/IPv6, TCP/IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, SNMP, P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| داخلی HDD | 8 SATA ports(8HDDs or 6HDDs+1CD/DVD-RW), تا 48TB |
| External HDD | 1 eSATA port |
| رابط یو اس بی | 4 ports (2 Rear), USB2.0 |
| RS232 | 1 port, For PC co میلی مترunication & Keyboard |
| RS485 | 1 port RS485 for PTZ control, 1 port RS422 for Keyboard |
| توان ورودی | AC 100~240 V, 50/60 Hz |
| توان مصرفی | 40W(Without HDD) |
| Working Environment | -10°C ~+55°C/10%~90%RH / 86~106kpa |
| اندازه(W×D×H) | 2U, 440*460*89 میلی متر |
| وزن | 6.5 kg (without HDD) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.