در انبار موجود نمی باشد
اگر شما یک دوربین مداربسته را مستقیما به نمایشگر CRT متصل کنید فیلمی دریافت نخواهید کرد و برای نمایش زنده و ضبط و پخش تصاویر، نیاز دارید تا دوربین را به دی وی آر متصل کنید. فناوری ارائه تصاویر در فاصله بیش از 500 متر را میسر کرده است و این فناوری در انحصار شرکت داهوا بوده و کمپانی های دیگر برای استفاده از آن باید از این کمپانی لایسنس دریافت نمایند.
| Main Processor | Embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| Video Input | 16 channel, BNC |
| Audio Input | 16 channel, RCA |
| Audio Output | 1 channel, RCA |
| Audio Two-way Talk | 1 channel BNC(independent) |
| Display Interface | HDMI1(4K),HDMI2( 1080P), 1 VGA,VIDEO OUT |
| داهوا DVR Display رزولوشن | 3840×2160(HDMI1,)1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Display Split | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Privacy Masking | 4 rectangular zones (each دوربین مداربسته) |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| کابل شبکه | 2 Gigabit ports |
| شبکه Functions | HTTP, IPv4/IPv6, TCP/IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, SNMP, P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| داخلی HDD | 8 SATA ports, تا 64TB, 1 eSATA |
| رابط یو اس بی | 4 ports (2 Rear USB3.0, 2 Front USB2.0) |
| RS232 | 1 port, For PC co میلی مترunication & Keyboard |
| RS485 | 1 port, For PTZ control |
| توان ورودی | AC100V-240V,50/60Hz |
| توان مصرفی | 40W(Without HDD) |
| Working Environment | -10°C ~+55°C/10%~90%RH / 86~106kpa |
| اندازه(W×D×H) | 2U, 440*460*89 میلی متر |
| وزن | 7.5 kg (without HDD) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.