در انبار موجود نمی باشد
دی وی آر DVR ها شامل تعداد محدودی ورودی و خروجی تصویر و صدا هستند و همین محدودیت تعداد ورودی ها آنها را دسته بندی کرده است. تعداد کانال ها می تواند 8 ، 16 و 32 باشد. دی وی آر های رایج در بازار از 32 فراتر نمی روند. دی وی آر ها مخصوص کار با دوربین های مداربسته آنالوگ می باشند و یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ به شمار می رود.
| نوع دوربین مداربسته | Standalone DVR هایک ویژن |
|---|---|
| فشرده سازی فیلم | H.264 |
| آنالوگ Video Input | 16-ch |
| PAL/NTSC Adaptive | Support |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711 |
| Audio Input | 16-ch |
| رابط ورودی صدا | BNC (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch BNC(2.0Vp-p, 1kΩ) |
| Interface نوع دوربین مداربسته | 8 SATA interfaces for 4 HDDs + 1 DVD-R/W (default), or 8HDDs |
| ظرفیت | تا 2TB ظرفیت for each disk |
| e-SATA Interface | 1 eSATA interface |
| پروتکل شبکه | 1 RJ45 10M/100M adaptive کابل شبکه Interface |
| رابط یو اس بی | 3 USB2.0 interfaces |
| Serial Interface | 1RS-485 interface, 1 RS-232 interface, 1 RS-485 keyboard interface |
| Alarm Input | 16-ch |
| Alarm Output | 4-ch |
| توان ورودی | 100 – 240 V AC, 6.3 A, 50 – 60 Hz |
| مصرف برق | ≤ 50 W (without hard disk or DVD-R/W) |
| Working Temperature | -10 °C – +55 °C (14 °F – 131 °F) |
| Working Humidity | 10% – 90% |
| Chassis | 19-inch rack mounted 2U chassis |
| ابعادs | 95 (H) × 450 (W) × 450 میلی متر (D) (3.74" (H) × 17.72" (W) × 17.72" (D)) |
| وزن | ≤ 8000 g (17.64 lbs) (without hard disk) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.