در انبار موجود نمی باشد
دستگاه دی وی آر داهوا مدل جز بهترین دستگاههای ضبط کننده دوربین مداربسته در بازار دوربین مداربسته با قابلیت ساپورت 8 مگاپیکسل است. این دستگاه علاوه بر پذیرش ورودی آنالوگ از ورودی تحت شبکه یا همان آی پی میزبانی می کند. این دستگاه دی وی آر داهوا به طور پیش فرض 4 کاناله بوده که برای دوربین های تحت شبکه تا حداکثر 6 کانال میزبانی می کند که کیفیت فیلم هر کانال 8 مگاپیکسل است. شایان ذکر است بدانید ورودی های ویدیویی که این محصول از آن پشتیبانی می کند HDCVI, AHD, TVI, CVBS, IP می باشد. این محصول دارای 1 پورت ساتا برای هارد دیسک بوده، و حد اکثر ظرفیتی که با این دستگاه دی وی آر سازگار می باشد 10 ترابایت است. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به فعال کردن گزینه تشخیص حرکت (Motion Detection) در آن اشاره کرد. تا زمانی که هیچ حرکتی در محیط انجام نمی شود، دستگاه ضبط را متوقف کرده تا ظرفیت هارد پُر نشود.
| اندازه | 48*236*260 mm |
|---|---|
| وزن | 0.9 kg |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC/ جریان 2 آمپر |
| توان مصرفی | کمتر از 10 وات |
| ورودی های ویدیویی پشتیبانی شده | HDCVI, AHD, TVI, CVBS, IP |
| ورودی دوربین آنالوگ | 4 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 4+2 کانال |
| رزولوشن دوربین آی پی | 8 مگاپیکسل |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| رزولوشن | 1080*1920, 1024*720,1280*1280, 768*1024 |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRS485, 1xRJ-45 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 10 ترابایت برای هر دیسک |
| کدک فشرده سازی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رزولوشن های پشتیبانی شده | 4K, 6MP, 5MP, 4K-N, 4MP, 3MP, 4M-N, 1080P, 720P, 960H, D1, |
| بیت ریت | 32کیلوبیت در ثانیه ~ 6144کیلوبیت در ثانیه Per Channel |
| پروتکل ها شبکه | TTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, Wi-Fi, 3G/4G UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm ServerU P n P, R T S P, U D P, Search (Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS, etc.) |
| گوشی موبایل قابل پشتیبانی | iPhone, iPad, Android |
| حداکثر تعداد کاربر | 128 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.