داهوا DVR HCVR5416L-V2
دیجیتال Video Recorder یا DVR دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارددیسکها ذخیره میکند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاستهای ویدئویی را داشتند ، را فراهم می آورند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 5 مگاپیکسل 2592×1944 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 6 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.