در انبار موجود نمی باشد
داهوا بولت دوربین مداربسته
دوربین مداربسته بولت بسیار پر کاربرد هستند و برای محیط های خارجی طراحی شده اند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی فیلم برداری کنند، اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4.1 مگاپیکسل) |
| لنز | Varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 2.7-13.5 mm |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F2.7 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3 at |
| دمای عملیاتی | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | AGC,HLC,WDR,Day& Night |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 122*88.9 mm |
| وزن | 0.39 kg |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10 |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| توان مصرفی | 4.1 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.