در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام های لوک مدل یکی از با کیفیت ترین دوربین های شرکت های لوک می باشد که در اندازه 165.9×290 mm و با وزن 2 kg در بازار به فروش می رسد و شما می توانید آن را برای محل کار خود خریداری نمایید. فناوری این دوربین های مداربسته تحت شبکه می باشد و می توانید آن ها به راحتی به سیستم های شبکه متصل نمایید. این دستگاه از قطر سنسور 1/2.8 اینچ از نوع CMOS بهره می برد که محدوده دیافراگم آن برابر با F1.6 تا F3.5 می باشد. منبع تغذیه این دوربین مداربسته اسپید دام از برق 12 ولت DC تغذیه می نماید و در دمای -30 تا 60 درجه سانتی گراد می تواند عملکرد داشته باشد. شاتر این دوربین مداربسته برابر با 1.1 تا 1/10,000 ثانیه می باشد. دوربین مداربسته اسپید دام Hilook از فاصله کانونی 4.8 تا 120 mm برخوردار است و می تواند تصاویر فیلم برداری شده را تا 16 برابر زوم کند. قابلیت DNR این دستگاه باعث می شود که در شب نویز کمتری به دستگاه وارد شود و بتواند تا فاصله 100 متر را فیلم برداری نماید و همچنین قابلیت BLC آن برای یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک کاربرد دارد.
| اندازه | 165.9 × 290 mm |
|---|---|
| وزن | 2 kg |
| جنس بدنه | فلزی با استاندارد امنیتی IP66 |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| روشنایی | 0.005Lux |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| بزرگنمایی | 16 برابر |
| شاتر | در دو حالت PAL و NTSC برابر با 1.1 تا 1/10,000 ثانیه |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.5 |
| فوکوس خودکار | خودکار / Semi-خودکارmatic / دستی |
| قابلیت چرخش | 360 درجه |
| فاصله دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | قابلیت WDR ( جمع کردن نور زیاد به صورت سخت افزاری) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.