Smart پاناسونیک
سانترال ایده ال برای کسب کارهای کوچک و متوسط (تا 288 کاربر) ، شعب و مراکز شرکت های بزرگ می باشد. این باکس سانترال دارای دارای ظرفیت اولیه 6 خط شهری با کالر آیدی ،16 خط داخلی آنالوگ و 2 خط داخلی دیجیتال بر روی باکس می باشد و همچنین دارای چندین لایسنس نصب شده پیش فرض رایگان به مدت 60 روز می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080) |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | F1.6 ~ F4.4 |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC با جریان 3 آمپر |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, IP Filter,QoS,Bonjour,802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 160×295 mm |
| وزن | 3 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.