IP پاناسونیک
دستگاه مرکز تلفن سانترال به منظور ایجاد یک شبکه خصوصی در یک مجموعه (شرکت) مورد استفاده قرار میگیرد که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی از خطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها با (تنظیم امکانات و محدودیت ها) به وجود خواهد آمد. در واقع یک دستگاه سانترال حکم یک مرکز مخابرات کوچک را خواهد داشت که در اختیار یک مجموعه قرار می گیرد. امکانات بالقوه دستگاه و تلفن سانترال شرکت ها و حتی فروشگاه ها را ملزم به استفاده از این دستگاه میکند. از جمله این امکانات می توان به اشتراک گذاشتن خطوط شهری تلفن گویا، دسترسی آسان و بدون هزینه داخلی ها به هم دیگر، اشتراک لوازم مخابراتی بین داخلی ها و … اشاره کرد. سانترال ها را میتوان با توجه ظرفیت و یا نحوه برقرار ارتباط بین داخلی ها خود تقسیم بندی کرد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | Motorized,دستی |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 270*410*430 mm |
| وزن | کمتر از 12 kg |
| تعداد خطوط شهری | 4 |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 128 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 64 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 7 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| گوشی تلفن های سازگار | KX-T7000, KX-T7200, KX-T7400, KX-T7600, KX-T7700, سری DT300 |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | کمتر از 60 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 4 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 50 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 4MP/3 MP/1080p/1.3 MP/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 رابط ساتا، حداکثر 6 ترابایت |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 40مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| جنس بدنه | فلزی |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP,FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, V4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی / وی جی ای | 1080*1200,1920*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| تعداد دسترسی از راه دور | 64 |
| پورت شهری دستگاه | 6 |
| پورت داخلی دستگاه | 16 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.