در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام های لوک مدل دارای سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بوده و از رزولوشن 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) برخوردار است. این دوربین مداربسته اسپید دام مجهز به لنز ثابت با فاصله کانونی 4.8 تا 120 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 100 متر پشتیبانی می کند. این محصول در اندازه 213.4×305 mm و با وزن 3.3 kg ساخته شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس ABS و آلیاژ آلومینیوم عرضه می گردد. این دوربین مداربسته اسپید دام Hilook دارای شیار کارت حافظه با ظرفیت 128 گیگابایت بوده و از نوع SD/SDHC/SDXC می باشد. دوربین مداربسته اسپید دام مدل از کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 برای فیلم و کدک های G.711alaw/ G.711ulaw/ G.722.1/ G.726/ MP2L2/ PCM برای صدا فشرده سازی می کند. این دوربین مداربسته اسپید دام Hilook از یک رابط RJ45 10 M/100 و سیگنال SystemPAL و NTSC بهره می برد. این دوربین مداربسته از پروتکل های IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour پشتیبانی می کند. از دیگر قابلیت های این دوربین مداربسته اسپید دام می توان به 120dB WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR و AGC اشاره نمود. زوم در این دوربین مداربسته 15 برابر اپتیکال و 25 برابر دیجیتال می باشد و از قابلیت چرخش 360 درجه نیز برخوردار است که به راحتی در هر زاویه ای قابل چرخش می باشد و می تواند تصاویر را ثبت کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.5 |
| برد دید در شب | 100 متر |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| ورودی برق | 24 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | 120dB WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR, AGC |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 213.4×305 mm |
| وزن | 3.3 kg |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.