دوربین مداربسته بولت های لوک مدل یک دوربین مداربسته ی استوانه ای شکل بوده که در سیستم نظارتی ساختمان استفاده می شود. بولت یک واژه انگلیسی به معنای گلوله است که نام گذاری این دوربین ها، به علت شباهت شکل ظاهری آن ها به گلوله می باشد. این محصول از فناوری توربو اچ دی بهره می برد. لازم است بدانید فناوری توربو اچ دی همان فناوری دوربین های آنالوگ است فقط با این تفاوت که کیفت فیلم فناوری توربو اچ دی بسیار بالاتر از فناوری سیستم های آنالوگ قدیمی می باشد. درجه امنیتی که این دوربین مداربسته آنالوگ بولت از آن برخوردار است IP66 بوده و عددی که در کنار IP قرار می گیرد میزان حفاظت دستگاه را در مقابل اجسام خارجی نشان می دهد. اصولا رزولوشن برای انتخاب دوربین های مداربسته بسیار حائز اهمیت بوده که این محصول با رزولوشن 2 مگاپیکسل وارد بازار دوربین مداربسته شده است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.43 kg |
| جنس بدنه | Metal+Plastic |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.4 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264/H.264B/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) و (IEEE802.11b/g/n),50m(open field) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
| فاصله کانونی | 3.6، 2.8 و 6 mm |
| محدوده سرعت شاتر | 1/25(1/30) s to 1/50,000 s |
| اتصال لنز | M12 |
| تشخیص شب و روز | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| فریم ریت | 30 fps |
| خروجی ویدئو | آنالوگ |
| میزان دید در شب | تا 40 m |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.