<p>IP بولت دوربین مداربسته داهوا </p>
<p>دوربین مدار بسته بولت بسیار پر کاربرد هستند و برای محیط های خارجی طراحی شده اند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی فیلم برداری کنند،اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند.این نوع دوربین ها با اختلاف قیمت بسیار جزئی بالاتر از دوربین دام و از نظر کاربرد جزو پرکاربردها به حساب می آیند.کاربرد آن را نیز میتوان در ورودی و خروجی پارکینگ ها جهت کنترل عبور اتومبیل ها کنترل رفت و آمد در پیاده رو و اینگونه محیط ها نام برد. </p>
<h3>اطلاعات فنی دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا </h3>
<p><div>General: <br>
– اندازهs: 70 میلی متر×66 میلی متر×155 میلی متر<br>
– وزن: 0.62kg<br>
– توان ورودی: DC12V,PoE (802.3af)<br>
– توان مصرفی: Max 6W<br>
– Working Environment: -30°C~+60°C, Less than 95% RH<br>
– Ingress Protection: IP66<br>
دوربین مداربسته: <br>
– سنسور فیلم: 1/3” 3مگاپیکسل progressive scan CMOS<br>
– پیکسل های موثر: 2048(H)´1536(V)<br>
– Scanning System: Progressive<br>
– الکترونیکی سرعت شاتر: Mخودکار/دستی, 1/3(4)~1/10000s <br>
– حداقل روشنایی: 0. 1Lux/F1.6 (Color) ;0Lux/F1.6( on)<br>
– S/N Ratio: More than 50dB<br>
– دوربین مداربسته Features: <br>
– Max. LEDs Length : 30m<br>
– Day/Night : خودکار(ICR)/Color/B/W<br>
– جبران نور پس زمینه: BLC/ HLC<br>
– تعادل رنگ سفید: خودکار/دستی<br>
– Gain Control: خودکار/دستی<br>
– Noise Reduction: 2D<br>
– Privacy Masking: تا 4 areas<br>
Lens:<br>
– فاصله کانونی: 3.6 میلی متر (6 میلی متر اختیاری)<br>
– Max Aperture: F1.6(F1.8)<br>
– Focus Control: دستی<br>
– زاویه دید: H: 72.5°(44°)<br>
– Lens نوع دوربین ثابت lens<br>
– Mount نوع دوربین Board-in Type<br>
Video:<br>
– Compression: H.264/MJPEG<br>
شبکه: <br>
– کابل شبکه RJ-45 (10/100Base-T)</div> </p>
<p> آی پی بولت بولت داهوا </p>
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (2688*1520 پیکسل) |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| بزرگنمایی دیجیتال | 16 برابر |
| حداقل روشنایی | 0.2 لوکس در حالت نرمال |
| فرمت فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| برد مادون قرمز | 50 متر |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداکثر برق مصرفی | کمتر از 6.4 وات |
| رابط شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| امکانات | Smart IR ، 3D DNR |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 157*157*138 ميلی متر |
| وزن | 1200 گرم |
| سايز حسگر تصوير | 1/3 اینچ |
| فشرده سازی ویدئویی | H.264/H.264H/H.264B/MJPEG |
| کدک صدا | G.711a/G.711u/AAC |
| رابط صدا | Built-in Mic |
| اترنت | RJ-45(10/100Base-T) |
| رزولوشن های فیلمی | 4M(2688X1520) / 4M(2560X1440) / 1080P(1920X1080)/ 720P(1280X720) / D1(704X576/704X480) / CIF(352X288/352X240) |
| سازگار با | ONVIF,PSIA,CGI |
| قابليت ديد در شب | دارد – تا فاصله 50 متر |
| تشخیص هوشمند سازی | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
| پروتکلها | v4/v6, HTTPS, SSL, TCP/, UDP, UPnP, ICMP, IGMP,SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| منبع تغذيه | DC12V,(802.3af) |
| حداکثر توان مصرفی | 3.7 وات |
| سایر مشخصات | WDR(120dB)، 67 |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | 3D DNR, Day& Night, BLC |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP67، پشتیبانی از فرمت ویدئو H.264+/H.264/MJPEG، دارای رابط 1xRJ45 10M/100M، قابلیت بزرگنمایی دیجیتال |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی از پروتکل | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.