بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
اصطلاح دام (دام) که به معنای گنبد بوده و به شکل بدنه این دوربین ها دلالت دارد. بدنه این دوربین مداربسته ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین استفاده از آنها محدود به محیط های مسقف اداری، تجاری یا مسکونی می شوند. دوربین مداربسته دام معمولا کاربرد های غیر صنعتی دارند.
| ترمینال تلفن | 64 |
|---|---|
| ترمینال (SLT) تلفن تک خط | 64 |
| ترمینال تلفن سانترال تحت شبکه | 64 |
| ترمینال DSS کنسول | 8 |
| ترمینال سنسور اکسترنال | 16 |
| حداکثر خط شهری (ترانک) | 124 |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1280*720 پیکسل (1 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.5 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 93.4*79.7 mm |
| وزن | 0.35 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.