دستگاه ان وی آر در واقع هم نقش ضبط کننده و هم پخش کننده را برای دوربین مداربسته های IP بر عهده دارد و همانطور که می دانید DVR امکان اتصال دوربین های شبکه به طور مستقیم را ندارد و در صورت نیاز می بایست از مبدل های شبکه به آنالوگ استفاده کنید که البته تاثیر مخربی بر کیفیت تصاویر میگذارند پس بهتر است از NVR استفاده نماییم. کلمه NVR مخفف شبکه Video Recorder است.
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 50 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 106*93.7 mm |
| وزن | 0.34 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | <6.9W (Without HDD) |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| Main Processor | Dual-core embedded processor |
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 1 SATA III Port, تا 6TB ظرفیت for each HDD |
| داهوا NVR HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 2 USB Ports (1 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | N/A |
| RS485 | N/A |
| توان ورودی | DC12V/4A |
| اندازهs | 1U, 375*281.5*56 میلی متر |
| Net وزن | 0.8kg (1.76 lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 1.6kg(3.53 lb) (without HDD) |
| تحت شبکه Input | 8 Channel |
| Two-way Talk | 1 Channel Input, 1 Channel Output, RCA |
| HDD Mode | Single |
| اندازهs (W×D×H) | Compact 1U, 260 میلی متر×224.9 میلی متر×47.6 میلی متر (10.2" x 8.9" x 1.9") |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.