آی پی فون سانترال مدل GXP 1625 از برند گرنداستریم که تحت شبکه بوده و یک تلفن آی پی مطمئن برای انواع شرکت های تجاری و خدماتی و ادارات می باشد. در ادامه به معرفی این آی پی فون می پردازیم:
گوشی آی پی Grandstream GXP1625 گرند استریم با پشتیبانی از دو خط تلفن و ویژگی صدای اچ دی هم در بلندگو و هم در هندسفر به کاربران این امکان را می دهد تا ارتباطات خود را با کیفیت عالی و بسیار مناسب برقرار کنند و به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارایه خدمات دهند.
این تلفن IP با طراحی زیبا و مدرن و و امکانات ویژه وویپ و ایجاد دسترسی آسان به امکانات داخلی یک گوشی بسیار مناسب، کارآمد و موثر برای انجام کارهای تلفنی روزانه می باشد.

صفحه نمایشگر آی پی فون GXP1625 گرند استریم
با توجه به اینکه این گوشی از پروتکل SRTP و TLS پشتیبانی می کند، امنیت قابل ملاحضه ای را در برقراری ارتباط دارد.
آی پی فون (GXP1625 (IP Phone گرند استریم یک صفحه نمایش LCD با رزولوشن 132×132 پیکسل با کیفیت بسیار عالی و وضوح بالا را برای مشاهده راحت تر صفحه نمایش و دسترسی آسان تر به امکانات تلفنی ارائه می دهد.

کنفرانس صوتی سه طرفه، پیشتیبانی از POE و EHS
تلفن ویپ تحت شبکه گرند استریم GXP1625 دارای یک صفحه نمایش با کیفیت و حدودا ۳ اینچی می باشد. این صفحه نمایش دارای نور پشت زمینه است. این امکان به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و بدون مشکل روی صفحه نمایش این گوشی اطلاعات مورد نظر را بخوانید. خواندن شماره تماس گیرنده، جستجو در منوها و دفترچه تلفن برای شما روی این صفحه نمایش بسیار راحت خواهد بود.
کیفیت صدای اچ دی، کنفرانس صوتی سه طرفه، پیشتیبانی از POE و EHS از ویژگی های مهم این مدل آی پی فون است.
دارای دو اکانت سیپ و دو کلید سخت افزاری چراغ دار است. از ویژگی های مهم آی پی فون گرند استریم GXP1625 برخورداری از ویژگی Auto Provisioning است.
در صورتی که در مجموعه خود تعداد زیادی داخلی دارید، می توانید از یک فایل برای پیکربندی تمام تلفن ها استفاده کنید.
همچنین با ارایه کیفیت عالی صوتی در انتقال صحبت های شما به طرف مقابل، این آی پی فون در هنگام ارتباطات خوشنودی و وفاداری بسیاری از مشتریان شمار را نیز به ارمغان می آورد.
این گوشی آی پی فون گرند استریم بر پایه سیستم عامل لینوکس کار می کند و از ویژگی هایی مانند: دو کلید خط، سه کلید نرم XML قابل برنامه ریزی، کیفیت صدای HD و کنفرانس سه طرفه پشتیبانی می کند تا کاربران را همیشه برای برقراری ارتباط در دسترس قرار دهد.
همچنین با این ویژگی های منحصر به فرد باعث تأثیر گذاری بیشتر در ارایه خدمات و سرویس های کسب و کار شما نیز می شود.
این گوشی گرند استریم قابلیت استفاده از دو پورت اترنت شبکه با سرعت mb 10/100 و پشتیبانی از تجهیزات یکپارچه PoE را به کاربران خود عرضه می کند.
با استفاده از PoE شما می توانید برق مصرفی این تلفن آی پی را از طریق کابل شبکه تامین کنید.

آی پی فون سانترال گرنداستریم مدل GXP1625
ویژگی های بی نظیر دیگر عبارتنر از: پشتیبانی از قابلیت چند زبانه، سازگاری با سوئیچ الکترونیک Hook برای استفاده هدست Plantronics، کیفیت صدای اچ دی ، وضوح تصویری بالا در صفحه نمایش، حالت انتظار تماس فراخوانی تماس (با حالت های مختلف: بدون قید و شرط / بدون پاسخ / در حالت مشغول)، کنفرانس سه طرفه، پارک park و pickupتماس ها، انتقال، انتظار تماس، شماره گیری خودکار ، پاسخ گویی خودکار، شماره گیری سریع و تک لمسی، دفترچه تلفن بزرگ با قابلیت ذخیره تا 500 مخاطب ورودی، ذخیره اطلاعات تماس تا حداکثر 200 پرونده تماس و ویژگیهای دیگر در مدیریت تماس ها باعث می شود تا این آی پی فون برای استفاده کاربرانی که روزانه ترافیک تماس بالایی دارند فوق العاده باشد.
این تلفن آی پی فون امنیت و قابلیت اطمینان را به بهترین شکل ممکن و مطابق میل کاربران ارائه می دهد و تمام قابلیت های امنیتی که کارکنان در یک ارتباط آی پی تحت شبکه ویپ انتظار دارند را به آن ها عرضه می کند. این پروتکل های تحت پشتیبانی عبارتند از:
SIP RFC3261, TCP/IP/UDP, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, ARP/RARP, ICMP, DNS (A record, SRV, NAPTR), DHCP, PPPoE, SSH, TFTP, NTP, STUN, SIMPLE, LLDP-MED, LDAP, TR-069, 802.1x, TLS, SRTP
| اندازه دستگاه | 316x320x416 mm |
|---|---|
| وزن | 0.248 kg |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | TVI/CVI/A/CVBS |
| خروجی صدا | 1 ورودی |
| هارد دیسک | 2 عدد هارد D با رابط SATA |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 6 ترابایت |
| خروجی فیلم | MI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1040P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| توان مصرفی | 9 تا 42 وات |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| اندازه | 109×85.5 mm |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل (2560×1440) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| دمای عملیاتی | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711 |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| زوم اپتیکال | 20 برابر |
| ویژگی ها | قابلیت BLC, HLC, Day/Night, WDR, OSD |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | 1xRJ45 10M/100M Base-TX کابل شبکه |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, IPV4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, SSH |
| سازگار با سیستم | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), API |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264/H.264B/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| سازگار با | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.