در انبار موجود نمی باشد
IP IR دام دوربین مداربسته هایک ویژن 2CD-2112-I
دوربین آی پی، دوربینی که می توان با استفاده از شبکه کامپیوتری مانند WAN، LAN، اینترانت و یا اینترنت آنرا مشاهده و کنترل نمود. با استفاده از یک مرورگر استاندارد وب یا نرم افزار کنترل از راه دور از طریق اتصال به شبکه، کاربران می توانند تصاویر زنده ارسالی از دوربین را از هر مکانی و یا از راه دور مشاهده، ذخیره و بازبینی کنند. دوربین های IP موجود در همان شکل دوربین های معمولی آنالوگ عرضه می شود.
آی پی بولت بولت
| Multiple شبکه monitoring | Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS |
|---|---|
| فناوری دوربین مداربسته | |
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | progressive scan STARVISTM CMOS 1/2.9inch |
| رزولوشن | 6MP |
| بزرگنمایی زوم دیجیتال | 16x |
| حافظه RAM/ROM | برابر با 512MB/32MB |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| نسبت سیگنال به نویز | بیشتر از 50dB |
| برد دید در شب | 40 متر با IR |
| تعداد LED مادون قرمز | 2 عدد |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رزولوشن ویدئویی | (3072×2048)/(3072×1728)/(2592×1944)/ (2688×1520)/(2560×1440)/ (2304×1296)/1080P(1920×1080)/ SXGA(1280×1024)/1.3M(1280× 960)/720P(1280×720)/D1(704×576/704×480)/ CIF(352×288/352×240) |
| شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; v4/v6; QoS; UPnP;NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; SNMP |
| منبع تغذیه | DC 12V (802.3af) |
| توان مصرفی | کمتر از 6.5 وات |
| اندازه | 70 * 70* 180 mm |
| وزن | 0.41 kg |
| سایر ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.