در انبار موجود نمی باشد
IP Box دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD4024F
اصطلاح باکس (Box) به معنای جعبه است. دوربین های باکس دوربین هایی با بدنه معمولا مستطیلی شکل و پلاستیکی هستند. با توجه به امکان لنز خارجی برای دوربین های باکس و کیفیت تصویر مناسب آنها, این دوربین ها معمولا در کابردهای تخصصی تر از دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمانهایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد. دوربین صنعتی به طور عمومی فاقد دید در شب IR هستند, اما Box دوربین مداربسته تصویر خیلی مناسبی از محیط در نور کم به شما خواهند داد که استفاده از آن را در محیطهای کم نور بسیار مناسب می کند.
صنعتی
| نوع دوربین | Starlight IR PTZ دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور فیلم | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H) x 1080(V), 2 مگاپیکسلs |
| RAM/ROM | 1024M/128M |
| Scanning System | Progressive |
| الکترونیکی سرعت شاتر | 1/1s~1/300,000s |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 100m (328ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/دستی |
| IR LEDs | 6 |
| فاصله کانونی | 4.8 میلی متر~120 میلی متر |
| Max. Aperture | F1.6 ~ F4.4 |
| Optical Zoom | 25x |
| Focus Control | خودکار/دستی |
| Close Focus Distance | 100 میلی متر~ 1000 میلی متر |
| توان ورودی | DC 12V/3A, PoE+(802.3at) |
| توان مصرفی | 13W,20W (IR on) |
| Casing | Metal |
| اندازهs | 160*295 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته Net وزن | 4 kg |
| Gross وزن | 4.2 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.