در انبار موجود نمی باشد
AHD دام دوربین مداربسته Hivision HV-AHD6613V21
دوربین مداربسته دام دوربین هایی نیمه کروی یا گنبدی شکل هستند که بصورت دکوراتیو طراحی می شوند و مناسب برای کاربری هایی که نیاز به امنیت نامحسوس دارند، مانند رستوران، فضاهای اداری و یا اماکن مسکونی می باشند. دوربین های دام در حال حاضر تقریبا همه ویژگی های موجود برای یک دوربین مداربسته امنیتی را در یک محفظه گنبدی شکل ارائه می دهند.
– نوع دوربین مداربسته: AHD دام دوربین مداربسته Hivision
– سنسور تصویر : 1/3″ SONY
– Lens : 2.8-12 میلی متر VF
– رزولوشن : 960P
– IR distance : 15-20m
– Features : ICR,AGC,BLC,HSBLC ,2-3DNR,Motion,D-WDR,DEFOG ,IP66 ,Privacy Zones,OSD Controller آنالوگ Mode(960H) 12VDC
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080) |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | F1.6 ~ F4.4 |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC با جریان 3 آمپر |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, IP Filter,QoS,Bonjour,802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 160×295 mm |
| وزن | 3 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.