در انبار موجود نمی باشد
DVR دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین دریافت کرده و پس از تبدیل آنها به اطلاعات دیجیتال آنها را ضبط میکند. معمولترین حافظه مورد استفاده در این دستگاهها هارد دیسکهای معمولی هستند. این دستگاه با توجه به نوع قابلیت نصب تعداد مختلفی هارد دیسک را دارند.
| Chassis | Standard 1U chassis |
|---|---|
| ابعادs | 315 × 242 × 45 میلی متر |
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR وزن | ≤2 kg |
| Audio Input | 4-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 8-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| پشتیبانی شده دوربین مداربسته انواع | |
| Support HDTVI input | 3MP,1080P/25Hz, 1080P/30Hz,720P/25Hz, 720P/30Hz, 720P/50Hz, 720P/60Hz, |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | 8-ch RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-10 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 3MP/1080P/720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 8-ch |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.