بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت دوربین هایی در شکل و اندازه های مختلف و مناسب برای هر محیطی طراحی شده اند و بیشترین مصرف یا کارایی آنها در محیطهای خارجی میباشند اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین مداربسته بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. مهمترین ویژگی این دوربین های مداربسته ضد آب و گرد وخاک بودن آنهاست و تمامی این دوربین های مداربسته دید در شب میباشند .
| ابعاد | 58.5 میلی متر×55.5 میلی متر×153.6 میلی متر |
|---|---|
| وزن | تقریبا. 370g |
| توان ورودی | 12 VDC±15% |
| توان مصرفی | Max. 5W |
| مقاوم در برابر آب و هوا | IP66 |
| محدوده کنترل از راه دور | تا 20m |
| Co میلی مترunication | Up the coax |
| پروتکل | هایک ویژن-C(Coaxitron) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.