بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
دوربین های مداربسته مینی دام می توانند بر روی سقف و یا دیوار به صورت تراز نصب شوند که باعث می شود نسبتا نا محسوس و خارج از دید باشد و سایز دوربین مداربسته مینی دام ها به صورت قابل توجهی از دام ها کوچکتر است که باعث می شود دوربین مداربسته مینی دام ها بهترین عملکرد را از لحاظ زیبایی و پنهان بودن ارائه دهند.
| نوع دوربین مداربسته | هایک ویژن Mini دام دوربین مداربسته |
|---|---|
| سنسور تصویر | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| رزولوشن | 2688*1536 px |
| فشرده سازی فیلم | H.264/M-JPEG |
| توان ورودی | 12 V DC ± 10%; PoE (802.3af) |
| محدوده کنترل از راه دور | تا 30m |
| وزن | 670g (1.5 lbs) |
| WIFI | پشتیبانی شده |
| Color | white |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.