دستگاه DVR را میتوان به ساده ترین نحو به عنوان سرور سیستم مداربسته آنالوگ معرفی کرد. در سیستم مداربسته آنالوگ, دوربین های مداربسته به دستگاه دی وی آر متصل می شوند و از طریق این دستگاه ضبط، پخش یا انتقال تصاویر ممکن خواهد بود. از طریق دستگاه DVR میتوان تصاویر دوربین های مداربسته را (توسط هارد دیسک نصب شده در دستگاه) ضبط و مجددا بازبینی یا پشتیبان گیری کرد. با اتصال دستگاه دی وی آر به نمایشگر شما می توانید فیلم تمامی دوربین ها را به صورت یکپارچه در یک صفحه ببینید. DVR به شما این امکان را می دهد که تصاویر را به نحوه دلخواه خود تنظیم کنید. این تنظیمات شامل تنظیمات نور و رنگ، تنظیمات نوع و زمان بندی ضبط خواهد بود. از طریق پورت LAN موجود بر روی دستگاه DVR شما می توانید تصاویر دوربین مداربسته های خود را به محیط شبکه کامپیوتری وارد کرده و یا آنها را از طریق اینترنت ببینید.
| Main Processor | Embedded Processor |
|---|---|
| داهوا DVR Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI ,1 VGA |
| رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| Search Mode | Time /Date, Alarm, MD and Exact Search (accurate to second) |
| Playback Function | Play, Pause, Stop, Rewind, Fast play, Slow Play, Next File, Previous File, Next دوربین مداربسته, Previous دوربین مداربسته, Full Screen, Repeat, Shuffle, Backup Selection, زوم دیجیتال |
| Backup Mode | USB Device/شبکه |
| داخلی HDD | 2 SATA Ports, تا 6TB ظرفیت for each disk |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| اندازهs | 1U, 375 میلی متر×285 میلی متر×55 میلی متر (14.7" x 11.2" x 2.2") |
| Net وزن | 2.35kg (5.2 lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 3.2kg (7.05lb) |
| Installation | Desktop installation |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.