دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل یک دوربین مداربسته اسپید دام تحت شبکه در اندازه 209*337.4 mm با وزن 5.8 kg بوده که قادر است صدا ها را با کدک های G.711a، G.711Mu، AAC، G.722، G.726، G.729 و تصاویر را با کدک های H.265+، H.265، H.264+ و H.264 فشرده سازی و با رزولوشن 1920*1080 پیکسل به نمایش بگذارد. این دوربین مداربسته آی پی از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 4.5~135 mm بهره می برد. این دوربین مداربسته در تاریکی نیز تا فاصله 200 متری توسط ال ای دی های مادون قرمز قادر به ثبت تصاویر می باشد. این محصول قادر به 30 برابر زوم در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال بوده و از استاندارد IP66 نیز پشتیبانی می کند. این محصول همچنین مجهز به Starlight (نمایش رنگی تصاویر در تاریکی)، WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف)، ICR (فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز)، + (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) و Ultra DNR (کاهنده نویز دیجیتالی) بوده و توان مصرفی آن 17 وات است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | |
| سنسور | CMOS |
| سایز سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| سایز لنز | 94-4.7 میلی متر |
| لنز دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | وریفوکال |
| بزرگنمایی | 20X |
| قابلیت دید در شب | دارد |
| مادون قرمز | دارد |
| اندازه | 209*337.4 mm |
| وزن | 5.8 kg |
| قایلت پشتیبانی از گوشی موبایل هوشمند | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| جنس بدنه | فلز |
| امکانات | WDR، Micro SD، 66 |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | Varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 4.5~135 mm |
| برد دید در شب | 200 متر |
| زوم | 30 برابر در حالت اپتیکال و 16 برابر در حالت دیجیتال |
| ورودی برق | 24 ولت از نوع AC |
| توان مصرفی | 17 وات |
| ویژگی ها | مجهز به WDR / مجهز به Ultra DNR / مجهز به ICR / مجهز به + / مجهز به استاندارد IP67 / مجهز به Starlight |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.